Praca

Aktualne oferty pracy

  • Kierowca kat. B samochód dostawczy do 3,5t

    Zadania:
    • przewóz wyrobów cukierniczych na terenie kraju,
    • załadunek i rozładunek samochodu dostawczego,
    • rzetelne wypełnianie dokumentów przewozowych

    Wymagania:
    • dyspozycyjność
    • chęci do pracy i zaangażowanie
    • mile widziane doświadczenie w jeździe busami do 3,5t
    • mile widziane doświadczenie w transporcie produktów spożywczych

    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowa o pracę
    • praca w młodym zgranym zespole

    CV proszę wysyłać poprzez formularz znajdujący się poniżej.

  • Pracownik Przyjęcia Towaru

    Zakres obowiązków:
    • Przyjmowanie surowców
    • Sortowanie surowców na magazynie

    Wymagania:
    • Dyspozycyjność
    • Zaangażowanie i odpowiedzialność
    • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • Podstawowa obsługa komputera

    Oferujemy:
    • Pełne szkolenia dla osób bez doświadczenia
    • Możliwość rozwoju i zdobycie dodatkowych uprawnień
    • Stałe miesięczne wynagrodzenie
    • System premiowy, możliwość uzyskania premii do 300 zł dla zaangażowanych pracowników
    • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
    • Dodatkowe bonusy socjalne (ubezpieczenie grupowe, program oszczędnościowy, imprezy firmowe, comiesięczne deputaty, premie świąteczne)

    Miejsce pracy:
    Domowe Specjały Wójcik, Aleja Lipowa 53, 05-252 Karpin

Wypełnij formularz poniżej oraz prześlij CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cukiernia WÓJCIK w celu kontaktu, do momentu nawiązania ewentualnej współpracy. Wysyłając zgłoszenie akceptuję politykę prywatności.